וילות בצפון למשפחות

תקופת הקיץ היא התקופה הכי לוהטת בשנה הן מבחינת הטמפרטורות והן מבחינת הביקוש לצימרים הגדול מההיצע הקיים.
וילות בצפון למשפחות הן וילות מבוקשות במיוחד בקרב משפחות, קבוצות וזוגות כאחד. הביקוש הגבוה לוילות בכלל ולוילות בצפון בפרט לעתים מעלה את המחיר ללילה של בילוי אבל זה לא מרתיע את המשפחה הישראלית הממוצעת מהזמנת וילה יוקרתית לחופשה משפחתית או את חבורת החברים שמחפשים מקום מפואר ושונה לעריכת מסיבות רווקים.

וילות בצפון למשפחות ולזוגות
כאמור, וילות בצפון הן אחת המבוקשות יחד עם הוילות באילת במיוחד בקרב משפחות המעוניינות לערוך את החופשה המשפחתית במקום שקט ושליו הרחק מההמולה של בתי המלון.

הויתור בשנים האחרונות על חופשה בבית מלון זעזעה את תעשיית התיירות בישראל בכלל ואת בתי המלון בפרט. אם עד לפני מספר שנים בתי המלון היו מונופול על החופשות בישראל, צצו להם כאמור, וילות יוקרתיות להשכרה הנותנות מענה לא פחות מרשים ממה שמשפחה ממוצעת הייתה מקבלת בבית מלון.

ההבדלים בין בתי המלון לוילות יוקרתיות:
ההבדלים העיקריים הם הרעש וההמולה שיש בבתי המלון בכל עונות השנה עם דגש על עונת הקיץ בה מתכנסות משפחות מכל רחבי הארץ לחופשות הומות אדם לעומת השקט שמשפחה תקבל בהגיעה לוילה בצפון או לכל וילה אחרת להשכרה ברחבי הארץ.

משפחה ממוצעת המגיעה לבית מלון תצטרך לחלוק את הבריכה, את הסאונה והג'קוזי ואת האטרקציות האחרות בבית המלון עם שאר האורחים כאשר בוילות למשפחות המשפחה תקבל את כל מה שהיו מקבלים בבית המלון אבל רק בשבילם.

הדבר היחיד שיכול להעיב אם אתם תצאו לחופשה בוילה יוקרתית הוא העדר הארוחות המסודרות. בוילות, כמה שהן יוקרתיות ומפוארות אתם צריכים לדאוג לארוחות שלכם אם זאת על ידי אוכל מהבית שאתם מביאים (שזאת הוצאה נוספת על התשלום על הוילה) או לחילופין ביקור במסעדה במשך כל תקופת החופשה שזאת הוצאה ממש גבוהה אבל הכרחית…

המחירים:
המחירים של הוילות הם מחירים לא זולים אם להיות כנים ולכן רצוי שהמשפחה המורחבת תצא יחדיו
לחופשה השנתית כדי שהעלויות יתחלקו בין כמה ראשי משפחה אבל כל שקל שווה במיוחד אם חסכתם וכיוונתם להכי גבוה שיכולתם לבקש.

לסיכום:
לא בטוח מה באמת עדיף: בית מלון או וילה יוקרתית, כל משפחה והשיקולים שלה אבל לא משנה מהי בחירתכם, אנחנו מאחלים לכם בילוי מהנה ופורה בכל בחירה אותה תבחרו.

נשלח ב כללי עם התגית: , , , , , , ,

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*